ART / Lithographs / Litograph in colors 4151371
nr 415 1371
LITOGRAPH IN COLORS
Lenght: ()
Oscar Bergman, 204/250, I Trädgårdslandet, 52 x 70 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 600
Monday June 5 2006
at 16:00:00
500 kr
500 kr
550 kr